Park Linowy - chwilowo nieczynny

Park Linowy na naszej Stacji to doskonała forma rozrywki dla całej rodziny, który stanowi dla odwiedzających niesamowitą przygodę i szansę na zmierzenie się ze swoimi słabościami. Zamontowany jest na drzewach i wznosi się nad zagrodą dla zwierząt wchodzących w skład Mini Zoo.

Z parku mogą korzystać dzieci (minimum 150 cm wzrostu), młodzież oraz dorośli. Jest jedna trasa, za to bardzo ciekawa i urozmaicona. Na trasie można napotkać takie przeszkody jak: makarony, trójkąty, kładki, chwiejną ścieżkę, trapezy równoległe, most dwu-linowy oraz tyrolkę.

Nasz park zapewni Państwu niezapomniane wrażenia, mega adrenalinę, poczucie wolności i ciekawą alternatywę na spędzenie wolnego czasu.

 

Tor rowerowy dla aktywnych

Dla aktywnych osób uprawiających ekstremalne sporty rowerowe, m.im. dirt jumping i inne ewolucje para akrobatyczne na rowerze.

 

 

Hulajnogi terenowe

Monsterroller to inaczej hulajnoga terenowa, która różni się od modeli nizinnych. Ma o wiele większe i grubsze koła oraz niezawodne tarczowe hamulce hydrauliczne.

Amator zjazdu wjeżdża na górę koleją linową, a potem wsiada na monsterrollera i w pozycji stojącej zjeżdża w dół, swobodnie wybierając drogę na przygotowanym, wykoszonym stoku.

Do dyspozycji są dwie trasy zjazdowe, jedną z nich jest specjalnie przygotowany tor, a druga, łatwiejsza prowadzi wzdłuż stoku.

Zabawa kończy się na dolnej stacji kolei, gdzie oddajemy sprzęt lub ponownie jedziemy do góry po kolejna dawkę niezapomnianych wrażeń.

 

 

 

Przepiękna, zabytkowa ALEJA DRZEW oraz trasa spacerowa zboczem Trojaka dla amatorów pieszych wędrówek

Powrót do góry