Park Linowy

Park Linowy na naszej Stacji to doskonała forma rozrywki dla całej rodziny, który stanowi dla odwiedzających niesamowitą przygodę i szansę na zmierzenie się ze swoimi słabościami. Zamontowany jest na drzewach i wznosi się nad zagrodą dla zwierząt wchodzących w skład Mini Zoo.

Z parku mogą korzystać dzieci (minimum 150 cm wzrostu), młodzież oraz dorośli. Jest jedna trasa, za to bardzo ciekawa i urozmaicona. Na trasie można napotkać takie przeszkody jak: makarony, trójkąty, kładki, chwiejną ścieżkę, trapezy równoległe, most dwu-linowy oraz tyrolkę.

Nasz park zapewni Państwu niezapomniane wrażenia, mega adrenalinę, poczucie wolności i ciekawą alternatywę na spędzenie wolnego czasu.

 

Tor rowerowy dla aktywnych

Dla aktywnych osób uprawiających ekstremalne sporty rowerowe, m.im. dirt jumping i inne ewolucje para akrobatyczne na rowerze.

Mini Zoo

W pobliżu górnej stacji kolei linowej, w lesie znajduje się Mini Zoo. W jednej zagrodzie otoczonej siatką leśną znajdują się koniki polskie oraz kuce szetlandzkie, zaś w drugiej zagrodzie umieszczone są muflony, daniele oraz lama. Każdy wjeżdżając na górę koleją linową, ma możliwość podziwiania tych przepięknych gatunków zwierząt.

Osoby, które są miłośnikami spacerów mają szansę przejścia ścieżką leśną wokół Mini Zoo i zdobycia dodatkowych informacji dotyczących zwierząt znajdujących się w zagrodach. Spacer wokół zagrody urozmaicony jest też licznymi informacjami o występujących tam pomnikach przyrody.

 

Hulajnogi terenowe

Monsterroller to inaczej hulajnoga terenowa, która różni się od modeli nizinnych. Ma o wiele większe i grubsze koła oraz niezawodne tarczowe hamulce hydrauliczne.

Amator zjazdu wjeżdża na górę koleją linową, a potem wsiada na monsterrollera i w pozycji stojącej zjeżdża w dół, swobodnie wybierając drogę na przygotowanym, wykoszonym stoku.

Do dyspozycji są dwie trasy zjazdowe, jedną z nich jest specjalnie przygotowany tor, a druga, łatwiejsza prowadzi wzdłuż stoku.

Zabawa kończy się na dolnej stacji kolei, gdzie oddajemy sprzęt lub ponownie jedziemy do góry po kolejna dawkę niezapomnianych wrażeń.

 

Leśna Szkoła

Serdecznie zapraszamy na zajęcia Leśnej Szkoły, które odbywają się na Stacji Narciarskiej w Lądku Zdroju wiosną, latem oraz jesienią.

Leśna Szkoła to jednodniowa formuła zajęć obejmująca:

  • wjazd koleją linową,
  • Mini Zoo,
  • ognisko.

+ do wyboru 3 atrakcje spośród wymienionych:

  • podchody,
  • układanie wieży ze skrzynek,
  • paintball elektroniczny,
  • strzelanie z łuku,
  • zjazdy na monsterrollerach,
  • przeciąganie liny,
  • park linowy - za dodatkową opłatą w wysokości 10 zł.

 

Przepiękna, zabytkowa ALEJA DRZEW oraz trasa spacerowa zboczem Trojaka dla amatorów pieszych wędrówek

Powrót do góry